ESINEJAD

Veiko Hintsov

Veiko Hintsov on Deloitte’i partner ja vandeaudiitor. Veiko on Deloitte`s töötanud alates selle loomisest 1996. aastal. Tema kliendiportfelli kuuluvad mitmed Eesti juhtivad, erinevates sektorites tegutsevad ettevõtted. Veiko on alates 1995. aastast Eesti Audiitorkogu liige ja 2008. aastast Eesti Audiitorkogu juhatuse liige.

Liis Paemurru

Liis Paemurru on Proeksperti personalijuht, kes hoolitseb innovaatilise ettevõtte strateegia, sisekommunikatsiooni, töönõustamise, brändingu, kompensatsiooni, hüvitiste ja talendijuhtimise eest.

Liisil tuleb igapäevases tegutsemises  järjekindlalt hoida pilk uute tehnoloogiatega seotud tuleviku poole.

Liisil on kogemus personaliarendus- ja koolitusvaldkonnas üle 6 aasta, tegutsedes peamiselt jaemüügi- ja IT ettevõtetes nii koolitajana, värbajana kui muutuste elluviijana.

Kätlin Konstabel

Kätlin Konstabel on rohkem kui kümneaastase kogemusega psühholoog, paari-ja pereterapeut. Tema eriliseks huviks on tehnoloogia mõju inimeste psüühikale ja käitumisele, lisaks inimeste aitamise tööle on ta läbi viinud uuringu Eesti laste digisõltuvusest ja õpetanud aastaid küberkaitse magistrandidele internetipsühholoogiat. Noorte probleemidega on ta kokku puutunud töötades nii Tartu Ülikooli teaduskoolis, psühhiaatriakliinikus kui erapraksises.

Kati Tikenberg

Kati Tikenberg on Aeternumi konsultant-koolitaja ning üks ettevõtja loojatest, kes  on konsulteerimise ja koolitamisega tegelenud juba aastast 2005.

Kati on hariduselt andragoog ja psühholoog ning õppinud ka pedagoogikat. Samuti on ta programmi Noored Kooli vilistlane ning töötanud koolis eesti keele ja kirjanduse õpetajana.

Kati väärtustab pidevat õppimist ja arengut ning otsib igapäevaselt viise ja võimalusi enda täiendamiseks ja uute kogemuste saamiseks. Just uued kogemused inspireerivad Katit enim, seetõttu astub ta hea meelega välja mugavustsoonist, algatades muutusi  ja uusi ettevõtmisi.

Kati sõbrad ütlevad, et ta on päikseline ja hea huumorisoonega inimene, kes alati inspireerib enda eeskujuga.

Liis Lepik

Liis Lepik

Liis Lepik on LHV Noortepanga projektijuht. LHV kutsus selle aasta alguses kokku LHV noorte mõttepanga, mille eesmärk on noorte seas finantsteadlikkust tõsta ning lihtsaid näpunäiteid jagada, millega noored oma eelarve enda kasuks tööle saavad panna. Liis teab, kui oluline on meeskonnatöö ning on läbi spordi ja töö õppinud, kuidas tiim ühise eesmärgi nimel tööle panna. Oma igapäevatöös juhib ja koordineerib Liis hilisteismeeas ja varajastes 20ndates noorte töid ja tegemisi ning seega oskab jagada huvitavaid detaile selle generatsiooniga töötamise eripäradest.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru