Skip to main content

ChatGPT kasutamine sekretäri, juhiabi ja büroojuhi töös

10.10.2023 kell 10.00-13.30 Zoomi keskkonnas

ChatGPT on laialdast kasutust leidnud tehisintellekti rakendus, mida saab kasutada paljude tegevuste kiirendamiseks ja optimeerimiseks. Küsimus on, kuidas seda uut rakendust oskuslikult kasutama hakata?

Seepärast korraldame 10. oktoobril sekretäridele, büroojuhtidele ja juhiabidele ChatGPT praktilise koolituse, kus saab kasulikke teadmisi, kuidas erinevates administratiivsetes ülesannetes kasutada ära ChatGPT tehisintellekti võimeid. Koolitaja on ChatGPT entusiast ja tippkoolitaja Priit Kallas.

Koolitus on mõeldud sekretäridele, büroojuhtidele ja juhiabidele, kes soovivad enda aega efektiivsemalt kasutada, rutiinseid tegevusi automatiseerida ja keskenduda pigem loovust ning tarkust nõudvatele töödele. 

Koolitusel saab enda teadmisi ja oskusi põhjalikumalt arendada järgnevatel teemadel:

 1. Kommunikatsiooni koordineerimine: ChatGPT saab aidata e-kirjadele vastamisel, luues vastuseid tavalistele küsimustele ning jättes sulle rohkem aega kiireloomuliste ülesannete täitmiseks. Loo kirjade mallid, mis aitavad sul kommunikatsiooni paremini korraldada.
 2. Dokumendihaldus: ChatGPT kasutamine dokumentide mallide ja standardprotseduuride loomises ning meilipõhjade koostamises.
 3. Koosolekute korraldamine ja protokollimine: ChatGPT kasutamine koosolekute planeerimiseks ja korraldamiseks, koosolekute märkmetest tuumakate kokkuvõtete tegemine.
 4. Kliendipäringutele vastamine: ChatGPT aitab muuta efektiivsemaks kliendipäringutega tegelemise, mis vabastab aega teiste ülesannete jaoks.
 5. Sotsiaalmeedia ja veebilehe sisu haldamine: ChatGPT on sisuloomes asendamatu abimees ettevõtte sotsiaalmeedia haldamisel, postituste ja reklaamide loomisel ning kommentaaride kirjutamisel. Samuti veebilehe sisu loomisel ja uuendamisel, a´la artiklid, toote- ja teenuste kirjeldused, KKK jne.  ChatGPT aitab ka uudiskirju koostada ja sihtrühmadele saata. 
 6. Ürituste planeerimine: ChatGPT abil ürituste korraldamine ja selle erinevaid aspektid nagu ideed, checklistid, menüüd ja esinejad.
 7. Tarnijatega suhtlemine: ChatGPT kasutamine päringute haldamiseks tarnijatega.
 8. Küsitluste loomine: ChatGPT aitab klientidele ja meeskonnaliikmetele suunatud küsitluste loomisel, et koguda olulist teavet otsuste tegemiseks. Samuti saab AI abil kogutud andmeid analüüsida.
 9. Tööprotseduuride standardiseerimine: Kuidas kasutada ChatGPT-d erinevate tööülesannete standardsete tööprotseduuride (SOP) loomiseks organisatsioonis. See aitab vähendada vigu keerukates töölõikudes ja aitab uutel töötajatel kiiremin hoo sisse saada. Kuidas kasutada ChatGPT-d keerukate ülesannete checklistide loomiseks.
 10. Personalitöö: Tehisintellekti abi erinevates personaliprotsessides. Uute töötajate sisseelamiskava loomine, tööintervjuu küsimuste koostamine, töötajatele ülesannete kirjeldamine ning vastuste andmine töötajate peamistele küsimustele. Mõõdikute (KPI) määratlemine ametikohtadele.
 11. Info ja andmete leidmine, analüüs, kasutamine: Kuidas kasutada ChatGPT-d vajalike materjalide, nagu aruanded ja esitlused, ettevalmistamiseks ja otsuste tegemist toetavate andmete kogumiseks.
 12. Tehniline abi: Kuidas kasutada ChatGPT-d keerukamate tabelarvutuse funktsioonide kasutamiseks?
 13. Probleemide lahendamine: Kuidas kasutada ChatGPT-d erinevate probleemide lahendamiseks, mis igapäevaselt võivad ette tulla?

Koolitusel vastame ka osalejate küsimustele.

Ootame koolitusele osalema, kus leiate vähese ajakuluga vajalikku infot ja teadmisi tehisintellekti kasutamisest sekretäri, juhiabi või bürööjuhi töös.Areng.ee ja Priit Kallas

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust turunduse ja müügi alal. Juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Suurepärased teadmised internetiturunduse valdkonnas: turundusstrateegia, tarbija mõjutamine veebis. Koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant, Dreamgrow Digital strateeg.

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta ühest ettevõttest):

Koolitusele registreerumine kuni 25.09.2023

4 ja enam osalejat 139 EUR
2-3 osalejat 169 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 26.09.2023 – 04.10.2023
4 ja enam osalejat 169 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist, koolitaja elektroonilisi materjale, saalikoolituse puhul ka lõunasööki ja kohvipausi

Registreerimise tähtaeg: 04. oktoober 2023
Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@areng.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 04. oktoobrit 2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

Areng.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on ka Töötukassa koolituskaardi partner.

 

PROGRAMM