Skip to main content

Kutsume Teid ainulaadsele coachingu erinevaid meetodeid käsitlevale TREFFile, kus toimub 15 tipptasemel lühikoolitust ja parktilist töötuba Eesti juhtivate coachide ja koolitajate poolt.

COACHING TREFF on Areng.ee poolt väljatöötatud spetsiaalne formaat, mis viib kokku coachid ja koolitajad ning teiselt poolt oma töötajate ja meeskondade arengut suunavad ja selle eest vastutavad juhid ning spetsialistid.

Coaching TREFFi programm on mõeldud kõigile, kes soovivad paremini mõista coachingu erinevaid võimalusi juhtide, meeskondade ja üksikisikute arendamisel. Eelkõige ootame TREFFile osalema tööandjate ja organisatsioonide esindajaid – juhte, personalijuhte, meeskondade liidreid, kelle töö tulemuslikkuse ja efektiivsuse edendamiseks võib ja saab coache kaasata ning coachingu meetodeid rakendada. TREFF sobib ka neile, kes soovivad arendada enda teadmisi ja oskusi coachina.

Kuna lühikoolitused  ja praktilised töötoad toimuvad samaaegselt kahes paralleelses ruumis, siis on igaühel võimalik valida just endale sobivad teemad ja esinejad. Maksimaalse kasu saab pakutavast kui ühest organisatsioonist/ettevõttest osaleb rohkem kui 1 inimene.

Ootame osalema!

Areng.ee tiim

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru