KOOLITAJAD

Jaanus Kangur

Jaanus Kangur on 17 aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega ning treeninud selle aja jooksul enam kui 20000 inimest. 2019 aastal valiti ta Eesti personali-, koolitus-, arendus- ja teiste juhtide küsitluse tulemusena Aasta Koolitajaks.

Jaanus on lõpetanud Tartu Ülikooli magistrantuuri, tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on Jaanus õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks.

Ta on Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud, pidanud loenguid muuhulgas Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Jaanus Kangur on koostanud kaks raamatut ning olnud kaasautoriks neljale raamatule. Samuti avaldanud hulga artikleid avalikust esinemisest, konfliktilahendusest, koostööst ja suhtlemisest.

Rita Rätsepp

Rita Rätsepp on psühholoog ja näitleja, kes on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia kõrgema lavakunstikooli XI lennu ja töötanud Eesti DraamateatrisEesti Nukuteatris ja Raeteatris.

Rital on sotsiaalteaduste magistrikraad psühholoogia alal 2008 aastast. Aastatel 2010–2016 töötas Rita Rocca al Mare Koolis psühholoog-nõustajana.

Rita tegutseb igapäevaselt psühholoog-nõustajana ja koolitajana.

Inga Lunge

Inga Lunge on eesti näitleja. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe lavakõne ja hääle tervishoiu alal.

Inga on öelnud oma koolitaja-tegemiste kohta järgmist: “Mul on hea meel kui minust on natukenegi kasu, et hajutada inimeste hirme avaliku esinemise ees”.

Raimo Ülavere

Raimo Ülavere on sertifitseeritud coach ja koolitaja ning aitab edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mida teadvustavad ka teised. Juhtide personaalse coachingu ja ka meeskonna coachingu programmides kasutab ta maailma nr 1 juhtide coachi Marshall Goldsmithi metoodikat Stakeholder Centered Coaching, mille edukuse tõenäosus on 95%. Lisaks on ta läbinud Systemic Team Coaching Certificate kursuse Briti ühes mainekaimas coachingu koolitusorganisatsioonis Academy of Executive Coaching. Coachinud ja koolitanud on Raimo alates 2008. aasta kevadtalvest, koostööd teinud kokku tuhandete inimestega. Neist üle 150 on olnud juhi personaalse coachingu programmi kliendid, lisaks kümned meeskonnad ja sportlased.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru