KOOLITAJAD

Alar Ojastu

Suurema osa viimasest viiest aastast on Alar rännanud maailma eri paigus, uurinud inimpsüühikat, töötanud läbi tuhandeid lehekülgi uuringid ning koolitanud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui Euroopas.

Alari kogemuste pagasisse kuulub isikliku ettevõtte pankrot aastal 2004, taas jalule tõusmine koolitusfirmas Vain&Partnerid 2006, saadud õppetundide toel sisustusportaali Sisustus.ee asutamine 2007, elu ja töö Austraalias 2009 ja koolitusfirma Eduelamus loomine aastal 2010. Enam kui 15,000 osalenu 100% rahulolu koolitustega, tõid Alarile 2011 aastal Euroopa kultuuripealinn Tallinn2011 ametliku külalislahkuse koolitaja tiitli. Alar oli ka aasta 2014 Raadio2 populaarseima saate “Hallo Kosmos” enim järelkuulatud saatekülaline.

Tema koolitustel osalenute hinnangul teeb Alari õpetused väärtuslikuks just nende praktiline maalähedus, toetumine rahvusvahelistele uuringutele ning inspireerivad näited isiklikust elust.

Tutvu ka juhtimisekspert ja inspiratsioonikoolitaja Alar Ojastu koolitustega ja loe Alari mõtteid tema blogis.

Rita Rätsepp

Rita Rätsepp on psühholoog ja näitleja, kes on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia kõrgema lavakunstikooli XI lennu ja töötanud Eesti DraamateatrisEesti Nukuteatris ja Raeteatris.

Rital on sotsiaalteaduste magistrikraad psühholoogia alal 2008 aastast. Aastatel 2010–2016 töötas Rita Rocca al Mare Koolis psühholoog-nõustajana.

Rita tegutseb igapäevaselt psühholoog-nõustajana ja koolitajana.

Inga Lunge

Inga Lunge on eesti näitleja. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe lavakõne ja hääle tervishoiu alal.

Inga on öelnud oma koolitaja-tegemiste kohta järgmist: “Mul on hea meel kui minust on natukenegi kasu, et hajutada inimeste hirme avaliku esinemise ees”.

Tauri Tallermaa - koolitaja

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaa lõpetas 1992.a TTÜ majandusteaduskonna raamatupidamise ja majandusanalüüsi eriala.
Oma esimesed koolitaja kogemused sai ta juba mõned aastad hiljem töö kõrvalt raamatupidamise põhialuseid õpetama hakates. Erinevaid töökogemusi sai ta veel pangaduses, reklaamiagentuuris ja tootmisettevõttes.
2001.aastal kutsuti teda Kiirlugemiskooli kiirlugemise treeneriks. Aasta hiljem õnnestus aga kohtuda Londonis 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga ja sealt sündis idee hakata mälutreeninguid tegema.
Alates 2002.a sügisest on Tauri õpetanud inimestele, kuidas oma mälu efektiivselt kasutada.
Viimase viie aasta jooksul on Tauri oma mälutreeningute sees fookuse suunanud just tähelepanu ja keskendumise arendamisele.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru