KOOLITAJAD

Raul Rebane

Raul Rebane on suure tele- ja koolitajakogemusega meedia- ja kommunikatsiooniekspert. Ta on Eesti esimene “päris rääkija”, kes on kirja pannud metoodilise õpiraamatu, mis aitab valmistuda meediasuhtluseks.

Raul Rebane on raamatu “Hirmust eduni – Meediasuhtluse 8 reeglit” ja mitme teise meediasuhtluse raamatu autor. Raamat aitab vähendada teiste ees lolliksjäämise riske ja suurendada targakspidamise võimalusi.

Indrek Maripuu

Indrek Maripuu on ettevõtja ja koolitaja, kes on veendunud, et ettevõtete ja inimeste edu aluseks on pidev leiutamise ja otsimise seisund.

Indreku koolituste peamine fookus on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Oma kogemustele ja rahvusvahelistele metoodikatele tuginedes on Indrek kokku pannud unikaalse metoodika, mis aitab treenida out-of-box mõtlemist – ta teeb selle põhjal koolitusi ja nõustab organisatsioonide arendus- ja tootearendusprojekte.

Neeme Kari

Neeme Kari on üritusturundusagentuuri HYPE alustala ja maailma TOP 15-ne hulka kuuluva A-kategooria filmifestivali PÖFF juhtkonna liige ja arendusjuht. Neeme on sündmusturunduse ja ürituste korraldamise valdkonnas tegutsenud ligi paarkümmend aastat. Kolleegid ja kliendid ütlevad tema kohta innovaator, leiutaja ja YES-man.

Tauri Tallermaa - koolitaja

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaa lõpetas 1992.a TTÜ majandusteaduskonna raamatupidamise ja majandusanalüüsi eriala.
Oma esimesed koolitaja kogemused sai ta juba mõned aastad hiljem töö kõrvalt raamatupidamise põhialuseid õpetama hakates. Erinevaid töökogemusi sai ta veel pangaduses, reklaamiagentuuris ja tootmisettevõttes.
2001.aastal kutsuti teda Kiirlugemiskooli kiirlugemise treeneriks. Aasta hiljem õnnestus aga kohtuda Londonis 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga ja sealt sündis idee hakata mälutreeninguid tegema.
Alates 2002.a sügisest on Tauri õpetanud inimestele, kuidas oma mälu efektiivselt kasutada.
Viimase viie aasta jooksul on Tauri oma mälutreeningute sees fookuse suunanud just tähelepanu ja keskendumise arendamisele.

Carina Kärt Mattikas

Carina Kärt Mattikas on kommunikatsiooniprojektide juht värbamisagentuuris Brandem, mis oskab turundada ja teeb seda eesmärgiga leida ja hoida töötajaid. Tema eesmärgiks on aidata tööandjatel leida kõige sobivamaid viise edukalt demonstreerida oma tugevusi nii potentsiaalsetele kui ka olemasolevatele töötajatele, olgu selleks eristuvate karjäärilehtede või tööandja videote loomine, tööandja ürituste kontseptsioonide kokkupanemine ja elluviimine või hoopis sisekommunikatsiooni elavdamiseks põnevate kommunikatsioonihäkkide rakendamine.

Melissa Mühlberg

Melissa Mühlberg

Melissa Mühlberg on üritusturundusagentuuri Jolos üks loovjuhtidest. Töötanud üritusturundusmaailmas kokku 4 aastat, mille jooksul on kokku puutunud nii produtsendi kui ka loovjuhi tööga. Igapäevaselt töötab Jolose suure kliendiportfelliga, mis hõlmab mitmeid tugevaid ning erinäolisi brände, luues erinevate ettevõtete brändilugudega sobivaid live-kommunikatsooni lahendusi.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru