Skip to main content

KOOLITAJAD

Raul Nugis

Raul Nugis on KPMG Baltics OÜ juhtiv andmeteadlane, kes vastutab andmeanalüüsi ja digitaalse ekspertiisi eest. Raul juhib ka KPMG andmeanalüütika ja targa automatiseerimise tippkeskuse Lighthouse Eesti haru. Raulile pole võõras tulu- ja kulu optimeerimisülesannete lahendamine. Alaks, kus Raul on väga kogenud, on pettuste tuvastamine ning tõrjumine digitehnoloogiaid kasutades. Rauli lemmikvõtteks optimeerimisprobleemide lahendamisel on masinõpe. Tema igapäevaseks töövahendiks on Püüton. RPA ei ole Raulile samuti võõras: eelistatud raamistikeks on Blue Prism ja UIPathRaul on sertifitseeritud arvutikriminalist CCE, sertifitseeritud infoturbeanalüütik Security+ ja sertifitseeritud projektijuht PRINCE2. Raul on kogenud ja sagedane kõneleja siseriiklikule ja rahvusvahelisele publikule. Enne KPMG meeskonnaga liitumist 2018. aastal töötas Raul üle 20 aasta Konkurentsiametis järelevalveosakonna nõunikuna.

Alek Kozlov

Alek on aidanud paljudel kõrgtehnoloogilisi tooteid tootvatel ettevõtetel oma äriprotsesse täiustada Agile ja Lean mõtlemise, tootearenduse ja arendusprotsessi pideva täiustamise kaudu. On nõustanud mitmeid Eesti era (sh. Skype, Skeleton Technologies, Telia, Tavrida Electric Export, Green Industry Services) ja avaliku sektori organisatsioone (sh. SMIT, Töötukassa) uute ärimudelite ning organisatsiooni toimimiseprotsesside transformeerimisel, uute innovaatiliste teenuste disainimisel ning arendamisel. Alek omab pikaajalised kogemused teeninduse, tootmise ja tööstuse protsesside täiustamise metoodikate alal. Täpsemalt – https://www.linkedin.com/in/alekkozlov

Andres Aavik

Andres Aavik on Eesti suurima RPA teenusepakkuja Flowiti tegevjuht ja osanik. Viimased 12 aastat on ta lisaks juhti tööle ka konsultandina tegelenud tegelenud toodete,  äri- ja arendusprotsesside arendamisega nii era- kui avalikus sektoris. Kõige töökam Andrese meeskonna loodud robot teeb igapäevaselt ära 1100 inimese töö. Kõige targem lahendus ennustab tuleviku müügitehinguid 78% täpsusega.

Mailiis Ploomann

Mailiis Ploomann on Elisa Eesti telekomi valdkonna juht. Mailiis on 2009. aastast alates oma mõtete ning lahendustega sõna otseses mõttes rohkem kui kolmandiku eestlaste taskutes. Just tema juhib Elisas eraklientidele suunatud tooteid ning teenuseid. Olles töötanud Elisas tootejuhina ja juhtides alates 2012. aastast tervet tooteturunduse osakonda, omab Mailiis väga head ettekujutust sellest, milline on tänane erakliendi jaeturg ning kuidas eraklientideni jõuda. Mailiisi igapäevasest tööriistakastist leiab kõik turundusmiksi komponendid. Lisaks on kogemustepagasisse ajajooksul kogunenud tuhandeid tunde sisekoolitaja (omades ka DISCi konsultandi sertifikaati) ning mitmete aastate ettevõtte strateegiatöö koostöös vedamist.

Tehisintellekti ning veelgi täpsemalt masinõppe mudelite praktilise kasutamisega on ta tegelenud Elisas juba 2017. aastast ning hetkel on aktiivseid kratte reaalselt töös juba 3. Vaata lähemalt: https://www.elisa.ee/kratid

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru