Skip to main content

Robootiline protsesside automatiseerimine (RPA) on üks automatiseerimise valdkondi, mis aitab anda masinale üle tihti korduvaid ning aeganõudvaid protsesse, mida varasemalt on omistatud inimese ülesandeks.

Robootilist protsesside automatiseerimist aetakse tihti segamini tehisintellektiga, kuid tegelikkuses on tegemist kahe ühtteist täiendava automatiseerimise meetodiga, mida võib pidada võrdväärselt oluliseks.

Näiteid RPA’st leidub igalt poolt – alates e-maili manuse avamisest ja selle õigesse kausta paigutamisest, lepingute koostamisest, elektroonilisest dokumendist informatsiooni kogumisel kuni korduva struktuuriga raportite koostamise ning massile suunatud e-mailide koostamiseni. Vähesed ettevõtted Eestis teadvustavad endale RPA tegelikke kasutegureid ning oskavad neid enda heaks tööle panna.

Seoses sellega kutsume Teid ja Teie ettevõtte esindajaid osalema 20. novembril toimuval UUE AJASTU KONVERENTSIL „ROBOOTILINE TÖÖPROTSESSIDE AUTOMATISEERIMINE 2019“, kus käsitleme praktiliselt teemasid:

  • Kuidas aitab robootiline tööprotsesside automatiseerimine Sinu äri efektiivsemaks muuta?
  • Kuidas automatiseerida tegevusi, millele kontoritöötajad liiga palju aega kulutavad?
  • Kuidas kaardistada tööprotsesside digitaliseerimise/automatiseerimise vajadust ning võimalusi?
  • Millist kasu annab ettevõttele tarkvararobootika projekt ja kuidas seda ellu viia?
  • Eesti ettevõtte edulugu ja õppetunnid – kuidas on Elisa kaasaegseid tehnoloogiad kasutanud, et tööprotsesse efektiivsemaks muuta?

Ootame Teid osalema Uue Ajastu Konverentsile, mis aitab ettevõtetel kasutusele võtta lihtsaid ja praktilisi lahendusi, millega enda äri ja tööprotsessid efektiivsemaks muuta.

Areng.ee meeskond

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru