Kutsume koolitusele

Kutsume Teid koolitusele, kus kõnetehnika pedagoog ja näitleja Inga Lunge käsitleb teemasid, mis on vajalikud ja kasulikud kõigile, kelle töö ja eraelu on tihedalt inimestega seotud. Paljud konfliktid ja väiksemad segadusedki saavad alguse puudulikust kommunikatsioonist ja oskamatusest ennast piisavalt selgelt ja arusaadavalt väljendada.

Mis on need nipid, mis aitavad sinu mõttel paremini kuulajani jõuda? Kuidas ennast kuulama panna? Miks minust võidakse valesti aru saada? Mida teha kui emotsioonid võtavad meie üle võimust? Kuidas kehakeel ja selle õige kasutamine eneseväljenduses aitab?

Need ja paljud teised küsimused saavad eluliste näidete abil osalejate jaoks vastuse.

Koolitusel läbitavad teemad

  • Eneseväljendus – enda seesmise jõu usaldamine ning leidmine
  • Hirmud ja ülemõtlemine esinemisolukorras ning tavalises suhtluses – mis on see, mis keerulistel hetkedel kõige paremini aitab
  • Kõnetehnika – kuidas paremini arusaadav olla
  • Kehakeel kui hea vestluse salanipp
  • Salajased nõksud publiku tähelepanu võitmiseks
  • Enda häälestamine enne esinemist

Koolituse kasu ja tulemus osalejale

Koolitusel osaleja saab endaga kaasa mõtteid, soovitusi ja pidepunkte, mis aitavad luua parema vundamendi edaspidisteks suhtlemisteks. Olgu selleks siis üks-ühele vestlus või esinemine suurema publiku ees – igal hetkel võiksime tunda ennast hästi ja turvaliselt.

Keerulistes olukordades kipub emotsioon võtma meie üle võimust, tähelepanelikul koolituse läbinul on edaspidi tagataskus kasulikke nippe, mida sellistes olukordades enda kasuks rakendada.

Koolitusel õpime eneseväljenduse- ja esinemisnippe, mis aitavad saavutada paremaid tulemusi inimestega suhtlemisel ja esinemisel.

Keda koolitusele ootame?

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad oma väljendusoskust parandada, mõjuda selge ja siirana ning saada üle esinemist takistavatest hirmudest.

Ootame osalema

Inga Lunge, koolitaja, kõnetehnika pedagoog ja näitleja
Urmas Kõiv, Areng.ee asutaja ja juht

Soovin antud virtuaalkoolitusel osaleda

Registreeru