KOOLITAJAD

Alar Ojastu

Suurema osa viimasest viiest aastast on Alar rännanud maailma eri paigus, uurinud inimpsüühikat, töötanud läbi tuhandeid lehekülgi uuringid ning koolitanud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui Euroopas.

Alari kogemuste pagasisse kuulub isikliku ettevõtte pankrot aastal 2004, taas jalule tõusmine koolitusfirmas Vain&Partnerid 2006, saadud õppetundide toel sisustusportaali Sisustus.ee asutamine 2007, elu ja töö Austraalias 2009 ja koolitusfirma Eduelamus loomine aastal 2010. Enam kui 15,000 osalenu 100% rahulolu koolitustega, tõid Alarile 2011 aastal Euroopa kultuuripealinn Tallinn2011 ametliku külalislahkuse koolitaja tiitli. Alar oli ka aasta 2014 Raadio2 populaarseima saate “Hallo Kosmos” enim järelkuulatud saatekülaline.

Tema koolitustel osalenute hinnangul teeb Alari õpetused väärtuslikuks just nende praktiline maalähedus, toetumine rahvusvahelistele uuringutele ning inspireerivad näited isiklikust elust.

Tutvu ka juhtimisekspert ja inspiratsioonikoolitaja Alar Ojastu koolitustega ja loe Alari mõtteid tema blogis.

Evelin Ilves

Olen tagasi Tartu Ülikooli Meditsiiniteaduste valdkonnas ja spetsialiseerun järgmise 4 aasta jooksul töötervishoiu ja keskkonnameditsiini eriarstiks. See on ala, mis tegeleb sellega, et töö, keskkond ja elustiil meid haigeks ei teeks. Lühidalt öeldes tervisega, mille olulised mõjutajad lisaks tööle ja suhetele on ka toit ja liikumine. Minu kaks suurt kirge. Tunnen, et minu varasemas elus tehtud otsused toetavad tänaseid valikuid. Olen käinud pöörasel ja põneval teel ja olen tuleviku suhtes rõõmsalt uudishimulik. Minu elu-ja töökogemus ettevõtjana, Eesti presidendi tegusa kaasana, mis päädis Maailma Terviseorganisatsiooni Euroopa osa (WHO Europe 52 countries) eestkõnelejaks nimetamisega mittenakkushaiguste alal, samuti riigi rahvusvahelise brändingu projekti juhtimine on olnud võrdselt suured väljakutsed, mis pakkusid hulgaliselt võimalust iseenda piiride kompamiseks ning väärt kogemuste omandamiseks. Ka töö reklaamiagentuuris Kontuur Leo Burnett, rahvusvahelise ärijuhtimise konsultatsiooniettevõttes Estonian Management International ning Eesti Päevalehe turundusdirektorina on olnud justkui ettevalmistus iseseisvaks ettevõtjaks kasvamisel. Enesekindlust on vorminud nii raamatute ja artiklite kirjutamine kui telesaadete juhtimine. Usun, et mul on teiega toredat ja huvitavat jagada.

Tauri Tallermaa - koolitaja

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaa lõpetas 1992.a TTÜ majandusteaduskonna raamatupidamise ja majandusanalüüsi eriala.
Oma esimesed koolitaja kogemused sai ta juba mõned aastad hiljem töö kõrvalt raamatupidamise põhialuseid õpetama hakates. Erinevaid töökogemusi sai ta veel pangaduses, reklaamiagentuuris ja tootmisettevõttes.
2001.aastal kutsuti teda Kiirlugemiskooli kiirlugemise treeneriks. Aasta hiljem õnnestus aga kohtuda Londonis 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga ja sealt sündis idee hakata mälutreeninguid tegema.
Alates 2002.a sügisest on Tauri õpetanud inimestele, kuidas oma mälu efektiivselt kasutada.
Viimase viie aasta jooksul on Tauri oma mälutreeningute sees fookuse suunanud just tähelepanu ja keskendumise arendamisele.

Inga Lunge

Inga Lunge on eesti näitleja. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe lavakõne ja hääle tervishoiu alal.

Inga on öelnud oma koolitaja-tegemiste kohta järgmist: “Mul on hea meel kui minust on natukenegi kasu, et hajutada inimeste hirme avaliku esinemise ees”.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru