Skip to main content

Teeninduskonverents 2022

Ligi kaks aastat on Eesti teenindusorganisatsioonid töötanud tervisekriisi olukorras…

Teenindustööd on ajakohastatud ja teeninduse korralduses on tehtud mitmeid suuremaid või väiksemaid ümberkorraldusi. Teenindajate hoidmine, koondamine ja värbamine on olnud nagu ringrajasõit koos boksiipeatustega.

Teeninduse ja teenindajate juhtidel on kindlasti tekkinud kasulikke õppetunde, kuidas kriisiolukordades toime tulla ja vaatamata kõigele head teenindust pakkuda.

Et teeninduse ja teenindajate juhid saaksid ametikaaslastega väärtuslikke kogemusi vahetada kutsume ainulaadsele 19-t korda toimuvale konverentsile kus on võimalik kogemusi teistelt saada ja ise teistele jagada järgmistel teemadel:

  • Milline on Eestis pakutav kliendikogemus ja teeninduskvaliteet aastal 2022 võrreldes 2019 aastaga – Dive spetsiaalse uuringu esitlus
  • Millised on olnud klientide teenindamisega seotud muudatused 2020-2022 Eesti ettevõtetes ja asutustes?
  • Millised teeninduse ja teenindajatega seotud teemad on töökeskkonna riskianalüüsis käsitletud? kuidas on riskianalüüsi sisu viidud teenindajateni?
  • Kuidas on kriisi aeg mõjutanud ja muutnud teeninduse juhi tööülesandeid ja milliseid uusi lahendusi on leitud?
  • Milline osa teenindusest on viimase paari aasta jooksul automatiseeritud ja millist kliendikogemust automatiseeritud- või e-teenindus pakub?
  • Kas ja kuidas on tegeletud teenindajate vaimse ja füüsilise tervisega?
  • Kuidas hoida teenindajad rõõmsate ja õnnelikena ka rasketel aegadel?
  • Kuidas on hea emotsiooni loomine juhtide poolt aidanud häid töötajaid tööl hoida?

NB! Igal osalejal on võimalik konverentsile välja pakkuda ka enda teema, milles soovib teiste kogemusi kuulda. Teema saab sisestada registreerimisvormis “Lisainformatsiooni“ kasti. Kõiki väljapakutud lisateemasid käsitletakse kogemuskonverentsil kindlasti.

Kogemuste vahetamises osalevad kõik konverentsi osalejad.

Ootame osalema ja kolleegidelt kasulikke kogemusi saama

Urmas Kõiv

Areng.ee ja Heateenindus.ee asutaja ja juht

 

KOOLITAJA

 

HINNAKIRI

Konverentsil on võimalik osaleda saalis või veebikeskkonnas. Registreerumisel on võimalik vastav soov ja valik kirja panna.

Konverentsile registreerumine kuni 17.02.2022

üle 4 ja enam osalejat 119 EUR
2-3 osalejat 149 EUR
1 osaleja 179 EUR

Konverentsile registreerumine perioodil 18.02.2022 – 03.03.2022
4 ja enam osalejat 139 EUR
2-3 osalejat 179 EUR
1 osaleja 199 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

NB! Kiida Teenindajat 2022 kampaaniaga liitunud ettevõttele on 2-e töötaja osalemine kampaaniahinna sees. Suurema arvu töötajate registreerimisel kehtib käesolev hinnakiri.

Osavõtutasu sisaldab: Osalemist konverentsil ja konverentsi elektroonilisi materjale, saalis toimuva konverentsi puhul ka lõunasööki ja kohvipausi.

Konverentsile registreerimise tähtaeg: 03. märts 2022

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele

Lisainfo konverentsi kohta e-posti aadressil info@areng.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 03. märtsi 2022, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

10.10 – 10.50 SPETSIAALSE TEENINDUSUURINGU TUTVUSTUS

UURINGU TULEMUSI TUTVUSTAV ETTEKANNE: Milline on Eestis pakutav kliendikogemus ja teeninduskvaliteet aastal 2022 võrreldes 2019 aastaga, mida me sellest õpime ja milliseks kujuneb lähitulevik?

DIVE Eesti tegevjuht Marilyn Uleksin tutvustab ettekandes spetsiaalselt Eesti ettevõtete ja asutuste hulgas jaanuaris-veebruaris läbiviidud kasutajakogemuse ja teeninduskvaliteedi uuringu tulemusi. Millised on tulemused ja muutused võrreldes 2019 aasta seisuga? Millised on eeldatavad arengusuunad lähitulevikuks? Valimi hulgas olnud ettevõtted ja asutused on enamuses ka konverentsil osalejad

10.50 – 11.10 OSALEJATE KOGEMUSVAHETUS: Millised on olnud klientide teenindamisega seotud muudatused 2020-2022 ja millist positiivset või negatiivset efekti on need muudatused kaasa toonud?

11.10 – 12.00 TEENINDAJATE TURVALINE TÖÖKESKKOND

ETTEKANNE: Bioloogiliste ja psühhosotsiaalsete ohutegurite kirjeldamine teenindusorganisatsiooni riskianalüüsis

Jaanika Jelistratov, VITS kaasasutaja, riskianalüüsi ekspert

Töökeskkonna ekspert Jaanika Jelistratov annab konverentsil osalejatele praktilisi nõuandeid kuidas peab olema teenindusorganisatsiooni riskianalüüsis käsitletud teenindajate tööga ja klientide teenindamisega seotud psühhosotsiaalsed ja bioloogilised ohutegurid? Kuidas on vajalik viia riskianalüüsi sisu teenindajateni?

KOGEMUSVAHETUS: Millised teeninduse ja teenindajatega seotud teemad on töökeskkonna riskianalüüsis käsitletud? kuidas on riskianalüüsi sisu viidud teenindajateni?

12.00 – 12.45 lõuna

12.45 – 13.15 MUUDATUSED TEENINDUSJUHI TÖÖS

Kuidas on viimaste aastatel muutnud juhi töö ja millised on väljakutsed?

Ringa Maripuu, SEB Kliendikesksuse juht

Ettekandes jagab Ringa Maripuu kogemusi järgmistel teemadel:

  • Kaugtööst ja inimeste juhtimisest, kui nad asuvad erinevates kohtades (kontor, kodukontor, erinevad linnad)
  • Millised on peamised põhjused töötajate ja ka juhi läbipõlemisel ning mida selle väljakutsega peale hakata?
  • Mida saab juht teha, kui on töötajate nappus (erinevatel põhjustel) ja töötavate inimeste ülekoormus?

13.15-13.40 KOGEMUSTEVAHETUS: Uued lahendused teeninduse ja teenindajate juhtimises

  • Kuidas on kriisi aeg mõjutanud ja muutnud teeninduse juhi tööülesandeid ja milliseid uusi lahendusi on leitud, et klienditeeninduse ja teenindajate juhtimine oleks kvaliteetne, stabiilne ja tulemuslik?

13.40 – 13.55 TEENINDUSE AUTOMATISEERIMINE ja E-TEENINDUSE OSAKAAL

KOGEMUSEVAHETUS: Efektiivsed lahendused klientide teenindamiseks

  • Milline osa teenindusest on viimase paari aasta jooksul automatiseeritud ja millist kliendikogemust automatiseeritud teenindus pakub? Kui palju on automatiseeritud teenindus rahaliselt kasulikum? Kui palju meeldib automatiseeritud teenindus klientidele rohkem?

13.55 – 14.15 TEENINDAJATE FÜÜSILINE TERVIS

KOGEMUSEVAHETUS: Kas ja kuidas on tegeletud teenindajate füüsilise tervise hoidmise, süsteemse jälgimise ning kontrolliga? küsimus puudutab nii nakkushaiguste kui ka tööst põhjustatud haiguste ennetamist

14.15 – 14.30 energiapaus

14.30 – 15.15 TEENINDAJATE TÖÖSTRESSIGA TOIMETULEK JA VAIMSE TERVISEGA TEGELEMINE

ETTEKANNE: Kuidas mõjutavad negatiivsed ja positiivsed emotsioonid meie tervist ning kuidas oma vaimse tervisega teadlikult tegeleda?
Enesejuhtimine. Tööstressiga toimetulek. Vaimse tervisega tegelemine. 

Rita Rätsepp, psühholoog ja näitleja

KOGEMUSTEVAHETUS: Kas ja kuidas on teenindajate tööstressi ning vaimse tervisega organisatsioonides tegeletud? Mida on tehtud, et tööstressi teenindajate hulgas vähendada? Millised lahendused aitavad töötajal enda eest hoolitseda selliselt, et tervis püsiks hea?

15.15 – 16.30 HEAD EMOTSIOONID TEENINDUSORGANISATSIOONIS

ETTEKANNE: Õnnelikud teenindajad ja kliendid – kas müüt või ka tegelikkus?

Sirli Seliov, Tele2 personali ja klienditeeninduse direktor

Helena Viiroja, Tele2 teenindusguru

Sirli Seliov ja Helena Viiroja jagavad konverentsil Tele2 kogemust kuidas hoida teenindajad rõõmsate ja õnnelikena ka rasketel aegadel? Kuidas on hea emotsiooni loomine juhtide poolt aidanud häid töötajaid tööl hoida?

KOGEMUSEVAHETUS: Heade emotsioonide loomine on juhi ülesanne

  • Mida on teeninduse juhid enda organisatsioonis teinud, et hoida teenindajad rõõmsate ja õnnelikena ka rasketel aegadel?

16.30 Konverentsi kokkuvõte ja lõpetamine

16.45 Konverentsi lõpp