KOOLITAJA

Kairi Kuusma

Kairi Kuusma

Koolituskeskonna Innermind looja, nõustaja, kehapsühhoterapeut, hüpnoterapeut ja konstellöör. 

Hariduskäik: 3 aastane perekonstellatsiooni väljaõpe, 3 aastane keha psühhoteraapia väljaõpe, 3 aastane transpersonaalne hüpno- ja psühhoterapeudi väljaõpe

Akrediteering: European Association of Psychotherapy, Kehapsühhoteraapia ühingu SOMA liige (üks kuuest akrediteeritud kehapsühhoterapeudist), Eesti Proffesionaalsete Konstellööride Assotsatsiooni liige.

Jaana Saar

Rahvusvaheliselt sertifitseeritud keha- ja psühhoterapeut, süsteem-struktuursete lahenduste terapeut (konstellatsioonid), psühhogenealoog ja koolitaja.

Akrediteering: European Association of Psychotherapy, Kehapsühhoteraapia ühingu SOMA liige (üks kuuest akrediteeritud kehapsühhoterapeudist)

Kõige enam võtab minu, 8 aastaga väljakujunenud käekirja kokku: transpersonaalne ja terapeutiline. Ehk nii nagu iga inimene on erinev, nii on ka lähenemisviisid ja terapeutilised võtted kohandatud vastavalt kliendile. Inimene on terviksüsteem ja kui kuskil on raskus, siis mõjutab see kõike millega kokkupuututakse – pere, suhted, töö, lapsed, tervis, generatsioonid jne. Seega, ükskõik milline mure on, peegeldab see alati mingit tasakaalutust inimeses. Kas see on seal ammu, päritud või hiljuti tekkinud, ei ole vahet. Kõigel on põhjus ja seetõttu ka tagajärg.

Kaido Kubri

Kaido erinevatel DISC koolitustel on viimase 10 aasta jooksul osalenud tuhanded inimesed ja lisaks on Kaido vestelnud üks-ühele coachingutel üle 1000 inimesega. Kaido usub, et kui osata toetada lapse isiksuse terviklikku arengut, siis on nii lapsed kui lapsevanemad õnnelikumad ja oskavad teadlikumalt ära kasutada oma loomulikke tugevusi. 

Kõige tavalisem ja enamlevinud tagasiside Kaido DISC koolitustele on, et “Aa, nüüd ma saan aru!!” Aru saadakse paremini nii enda elus olnud isiklikest väljakutsetest kui ka arusaamatustest inimestega enda ümber – olgu siis tegemist elukaaslastega, lastega, muude pereliikmetega, sõpradega, kolleegidega, ülemustega, alluvatega, klientidega.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru