Skip to main content

Ajajuhtimise koolitus

Kuidas tehnoloogiliste lahendustega aega efektiivsemalt kasutada?

10.10.2023 Pärnu mnt. 67A, IV korrus, Ajakirjandusmaja, Tallinn

Selleks, et päev kestaks 24 tundi ning nendest jääks arvestatav osa ka iseendale ning aeg ei kaoks nagu nõel heinakuhja, ootame sind Ajajuhtimise koolitusele!

Koolitusel saad teada mitmest uuest ja produktiivsest aja- ning projektijuhtimise tööriistast nagu ClickUp ja Notion ning mille poolest nad üksteisest erinevad ja kuidas valida just enda ettevõtte vajadusi arvestades õige tööriist. Slack ja Toggl aja ja projektide juhtimiseks ning kommunikatsiooni korraldamiseks töötajate vahel. Miks just need tööriistad on olulised abimehed hoidmaks kokku sinu väärtuslikku aega. Sest need on viimase kümne aasta jooksul jõudnud väga paljudesse Eesti ettevõtetesse ja paljud eestlased juba on nendest rakendustest midagi kuulnud. Aga kas ka kasutanud ja õigesti kasutanud, seda saad teada ajajuhtimise koolitusel. 

Koolitusel õpime neid tööriistu tundma ja läbi praktika kasutama, et Sinul ja Su kolleegidel sujuks töö ladusamalt:

  • iseenda tegevuste planeerimine, täideviimine ja aja mõõtmine;
  • meeskonnatöö ja tegevuste planeerimine, täideviimine ja ressursside mõõtmine;
  • tööülesannete jagamine, delegeerimine ning koosolekute korraldamine;
  • infovahetuse korraldamine ja info haldamine;
  • info dokumenteerimine ja salvestamine ühes keskkonnas.

Koolitusel saad teada:   

kuidas sinu ajakasutuse ja produktiivsus tõuseb, lisades või asendades e-mailidele, telefonile, märkmikule vms. võttes kasutusele kaugtöö tööriistad

kuidas uued tööriistad aitavad tööd efektiivsemalt korraldada?

kuidas aitavad uued tööriistad hoida juhil ja meeskonnal fookuse paigas?

mille poolest on uued tööriistad paremad kui e-mail, skype, telefon, märkmik vms?

kuidas uued tööriistasid omavahel integreerida?

kuidas tööriistad töötavad erinevates seadmetes?

sul on kõikidest oma projektidest lihtne ülevaade

sul on ülevaade projektide ajakulust

kuidas erinevate rakenduste vahel õige valik teha?

kuidas töötajad muudatustega kaasa viia ja rakendusi kasutama õpetada

Milline tööriist sobib kasutamiseks nii isiklike kui äriasjade tarbeks

Lisaks tutvustab koolitaja erinevaid brauseri äppe, läbi mille oma töö efektiivsust tõsta. Näiteks GoFullPages, Pocket, Scrnli, Scribe, Surfer jt. 

milline rakendus annab parima ressursihaldus lahenduse ülemaailmsetele projekti rühmadele võimaluse optimeerida projektide ajastamist, tasakaalustada töökoormust ja suurendada tootlikkust.

milline digitaalne tööruum võimaldab Teie organisatsiooni inimestel koondada kokku tööalase kommunikatsiooni ühele platvormile?

Koolituse läbinuna hoomad ja mõistad sa oluliselt rohkem projekti- ja ajajuhtumise tööriistade erinevustest ja vajalikkusest oma töös. 

Peale koolitust oskad sa koolitusel käsitletud tööriistade funktsionaalsusest võtta välja maksimumi. Kõik need tööriistad on loodud selleks, et sa oleksid produktiivsem, kuid nende kasutegurit on vaid siis näha, kui rakendust kasutada eesmärgipäraselt.

Koolitusel saad kõik programmid ise praktikas läbi proovida ja juba koolituse päeva lõpuks on sul selge arusaam, milline rakendus vastab sinu vajadustele ja ootustele. Läbi praktika on tõenäosus oluliselt suurem, et edaspidi sa organiseerid oma töövood kiiresti ümber ja oled kaasaegses inforuumis.

Aja- ja projektijuhtimise tööriistu on saadaval sadu erinevaid – oma põhiolemuselt ja ülesehituselt on paljud hästi sarnased, kuid just need pisikesed erinevused igaühe juures on need, mis saavad määravaks rakenduse valikul. Selleks, et sa ei peaks oma aega kulutama kümnete rakenduste testimisele ja katsetamisele, tule ja saa 6h jooksul aja- ja projektijuhtimise tööriistadest ülevaade ning täna sinu koolitusse investeeritud aeg saab peagi tasutud mitmekordselt.

Koolitaja Jane Helandi on väga palju erinevaid rakendusi kasutanud ja oskab sulle anda häid nõuandeid ning jagab lahkelt sulle oma kogemusi, millised on põhilised vead mida nende rakenduste kasutusele võttes valesti tehakse.

Tööta mõttestatult ja efektiivselt! Tule koolitusele ja saad digimaailmas sammuke targemaks.

Areng.ee ja Turundustreff.ee tiim

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Koolitusele registreerumine kuni 22.09.2023
üle 4 osaleja 139 EUR
2-3 osalejat 169 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 23.09.2023 – 04.10.2023
üle 4 osaleja 169 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR
Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolituse elektroonilisi materjale, lõunasööki ja kohvipausi
Registreerimise tähtaeg: 04. oktoober 2023

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@areng.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 04. oktoobrit 2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

Areng.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on ka Töötukassa koolituskaardi partner.

Teiste meie koolitustega, mis on mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN! 

KOOLITAJA

Jane Helandi

Jane Helandi

Alustasin Ajajuhtimise koolitamisega 2017 aastal, minu suunaks on ajajuhtimine läbi tehnoloogiliste võimaluste.
Minu teekond ettevõtjaks sai alguse 2016. aastal, kui ma asutasin sel hetkel veel Eestis üsna tundmatu teenuse – virtuaalassistent. Antud teenuse osutamine nõudis väga head aja kasutamise oskust ja seda just läbi (IKT) kommunikatsioonikanalite ja nendeks ei olnud ainult email, Skype vms tuntud tööriist. Tuli leida efektiivsemaid ja innovaatilisemaid lahendusi. Seega olen nii mõnegi rakenduseni jõudnud hoopiski läbi oma klientide, aga valdkonna entusiastina olen muidugi väga mitmeid ägedaid rakendusi ise avastanud. Tänaseks olen ma juba mõnda aega tagasi VA teenuse osutamise lõpetanud, sest avanenud on põnevamaid tööalased väljakutseid, kuid huvi erinevate rakenduste kasutamise ja avastamise vastu on õnneks jätkuvalt suur.
Minu ettevõtted, millega ma hetkel aktiivselt seotud olen, on äriplaanide kirjutamine, kodulehte loomine ja tooted ning teenused turundajatele. Minu kõige värskem valdkond, mida alles avastan on digitaalsete pulmakutsete loomine.
Lisaks olen alates 2019. aastast Tallinna Majanduskooli õppejõud, kus minu õpetatavad ained on: pilvetehnoloogia, veebilehtede loomine ja sotsiaalmeedia.
Mind hoiab motiveerituna erinevate teemadega tegelemine, kuna rutiin ei kuulu minu tööellu. Seega toimetamist on palju, kuid oskus oma aega targalt kasutada, annabki selle võimaluse paljude asjadega korraga tegeleda. Kaasata head koostööpartnerid, osata õigel ajal ja õigetele inimestele delegeerida –  avab võimalused uuteks väljakutseteks.

PROGRAMM

10.00 koolituspäeva algus

10.00-12.15 I SESSIOONI TEEMAD

Sissejuhatus koolitusse – saame tuttavaks. Aja- ja projektide juhtimine läbi tehnoloogiliste rakenduste. Kuidas juhtida enda ja teiste aega ning delegeerida ülesandeid ja projekte lihtsalt ning kiirelt. Kuidas vabaneda tohutust Exceli ja Wordi failidest. Kuidas e-postis olevat liiklust suunata produktiivsust tõstvatesse programmidesse. Õigete tööriistade leidmine on aeganõudev, aga nende oskuslik kasutamine lihtne ja tulemuslik. (20 minuti)

Toggl – Mõõda projekte ja saad teha järeldusi iga projekti või tiimiliikme produktiivsusest. Praktika onlines (45 minutit).

Notion– See on suurepärane tööriist kogu projektiga seotud teabe ühes kohas hoidmiseks, töövoogude kiireks ülesehitamiseks ja jagamiseks. Suurepärane rakendus visuaalsete templatete tegemiseks. Kasulik nii töö- kui eraelu asjade salvestamiseks ja jagamiseks. Koosta päeva, nädala või kuu to-do liste ja jaga neid pereliikmetega. Praktika onlines (70 minutit).  

Lõuna 12.15-13.00

13.00-14.30 II SESSIOONI TEEMAD

ClickUp – Kuidas paindlikult juhtida ressursse ning hoida pidevalt projektil fookust. Väga võimas tööriist erineva info arhiveerimiseks, jagamiseks ja delegeerimiseks. Lisaks on ClickUpil väga kasutajasõbralik liides, mis võimaldab kasutajatel kujundada oma armatuurlaudu ja vaateid, muutes erinevate projektide ja töövoogude haldamise lihtsaks. ClickUp sisaldab hulgaliselt funktsioone, nagu ülesannete haldamine, aja jälgimine, kalendrid ja aruandlus jt. Praktika onlines (90 minutit).  

14.30-14.45 PAUS 

14.45-16.15 III SESSIOONI TEEMAD

Slack –  on kiirsuhtlusprogramm, kus kõik saavad kokku tulla,  et ideid jagada, otsuseid langetada ja tööd edasi efektiivsemalt  ellu viia. Dokumente luua ja hallata. See aitab meeskondadel kiiremini töötada ja sünkroonis püsida, kus iganes maailma otsas nad ka poleks. Kuigi Slack töötati välja organisatsioonide jaoks, on see kasutusele võetud ka kogukonna platvormina. Kasutajad saavad suhelda häälkõnede, videokõnede, tekstisõnumite, meedia ja failidega privaatvestlustes või kogukondades, mida nimetatakse tööruumideks. Facebooki Messenger, Telegram, Viber jms kanalid jäägu sõpradega suhtlemiseks. Praktika onlines (45 minutit).

Kas tead milleks ja kuidas kasutada neid rakendusi? – GoFullPages, Pocket, Scrnli, Scribe, Surfer jt. Praktika onlines (30 minutit).

Koolituse kokkuvõte! Küsimused! (15 minutit)

16.15 KOOLITUSPÄEVA LÕPP

KOOLITUSEL KASUTATAVAD MEETODID:

Loeng, praktikum, arutelud, diskussioonid  ja koolitusel osalejate küsimustele vastamine.

KoolitusestProgrammHinnakiriKoolitajaRegistreeru