Skip to main content

Veebikoolitus

AI värbamises ja personalitöös

Kuidas värbamine ja kandidaadikogemus AI abil tõhusamaks muuta?

24.01.2024, kell 09:30-12:30, Zoomi keskkonnas

AI on paljude personaliinimeste jaoks muutunud asendamatuks kaaslaseks. Kujuta ette, kuidas sa koostad 5 minutiga ideaalseid töökuulutusi, mõistad kandidaatide vajadusi kiiremini ja lood protsesse, mis teevad värbamise sujuvamaks nii sulle kui ka kandidaatidele. Kõlab ju mõnusalt.

Oleme loonud praktilise veebikoolituse, mis annab teadmisi, kuidas AI abil personali ja värbamistööd ära teha 20% efektiivsemalt. Kui soovid olla oma valdkonnas sammu võrra ees ja pakkuda kandidaatidele parimat, siis see koolitus on just sulle.

Koolitusel osalemise tulemusena:

  • oskad teha värbamisturundust erinevates sotsiaalmeedia kanalites, kasutades selleks erinevaid tekst-pilt-video AI tööriistu;
  • saad põhjalikud teadmised ChatGPT promtidest, et koostada ligimeelitavaid töökuulutusi, analüüsida profiile ja hoida personaalset suhtlust kandidaatidega;
  • on sul ülevaade AI võimalustest värbamis- või onboarding protsessis ja sa oskad oma kandidaadikogemust ise disainida;
  • oled sa enesekindlam ja muretum, sest AI-st on saanud sulle suurepärane assistent.

Koolitus on praktiline ning saad võimaluse järelvaatamiseks. Boonusena ligipääsu privaatsele grupile. Peale koolitust on sul võimalik osaleda küsimused-vastused sessioonil. Osalejate vahel läheb loosi üks personaalne konsultatsioon Kei Kaitsaga värbamisprotsessi ülevaatamiseks ja positiivse kandidaadikogemuse kujundamiseks.

Kellele koolitus on mõeldud?

  • Personaliinimestele, kes soovivad AI tööriistu tulemuslikult kasutada, et olla oma töös efektiivsemad;
  • Konkurentsivõimelistele värbajatele, et leida häid kandidaate ja pakkuda talentidele parimat kogemust;
  • HR entusiastidele ja värbamispartneritele, kes soovivad end hoida kursis parimate värbamispraktikatega, et luua sujuvat kandidaadikogemust oma ettevõttes.

 

Eelregistreerumine on avatud ja tähtaeg on 19. jaanuar 2024. 

Koolitus on tasuline ja soodushind ühele osalejale on 139.- eurot+km (registreerumisel kuni 04.01.2024)

Perioodil 05.01 kuni 19.01.2024 registreerunutele on osalemise maksumus 199.-+km.

Ootame veebikoolitusele osalema, kohtade arv on piiratud.  

Areng.ee ja koolitaja Keiu Kaitsa

KOOLITAJA

Keiu Kaitsa

Koolitaja Keiu Kaitsa, HR consultant Empler.ee

Keiu Kaitsa on 15 aastat olnud organisatsioonides partneriks personalivaldkonna teemadel, juhtinud tööandja turundus- ja värbamisagentuuri ning aidanud enam kui 300l ettevõttel tööturul efektiivselt ja silmapaistvalt toimida. 

Samapalju, kui tööd inimestega, armastab Keiu ka andmeid, mõõdikuid, tulemusi ja efektiivsust. Värbajana pidas ta kõige ebamugavamaks ülesandeks alati värbamismaterjali koostamist. Täna on ta teist meelt, sest omab paari tehisintellektist sõpra. Nad on teinud Keiu töö igapäevaselt palju mugavamaks. 

Keiu arvab, et oleme jõudnud hetke, mida HR on salamisi väga kaua oodanud. See on punkt, kus tehisaju aitab HR-inimestel ületada nende enda foobiad seoses andmete ja tehnoloogiaga. Tehisintellektist on saanud asendamatu kaaslane, kes suudab meie tööd tõhusamaks muuta ning seetõttu on Keiu pannud kokku koolituse AI tööriistade rakendamisest HR-valdkonnas. 

Keiu on AI-ga aktiivselt koostööd teinud üle poole aasta ning rakendanud seda paljudes enda praktilistes tööülesannetes. 

HINNAKIRI

Koolitus on tasuline ja soodushind ühele osalejale on 139.- eurot+km (registreerumisel kuni 04.01.2024)

Perioodil 05.01 kuni 19.01 registreerunutele on osalemise maksumus 199.-+km.

Veebikoolitus on järelvaadatav 20 päeva jooksul peale selle reaalajas toimumist. 

Peale koolitust on võimalik osaleda küsimused-vastused sessioonil.

Osalejate vahel läheb loosi üks personaalne konsultatsioon Keiu Kaitsaga värbamisprotsessi ülevaatamiseks ja positiivse kandidaadikogemuse kujundamiseks. 

Boonusena on osalejatele ligipääs privaatsele grupile. 

Tasumine: arve alusel, mille peale registreerumist Teile saadame.

Lisaküsimuste korral kirjutage: info@areng.ee

Ootame veebikoolitusele osalema, kohtade arv on piiratud.  

Areng.ee ja koolitaja Keiu Kaitsa

 

November 2023 koolitusel osalejate tagasiside

“Mulle väga meeldis koolituse ülesehitus. Endal tekkisid juba tuleviku osas pähe küsimused, mõtted. Lisaks andsid praktilised näited kohe teemast parema ülevaate. Ausalt, ma ise ei olnud ennem AI teemaga väga palju kokkupuutunud ja ei olnud ise ka huvi tundnud. Peale Sinu koolitust ma päriselt ca 3 tundi tegelesin selle teema täiendava uurimisega.“

Rena, Sweco

“Ma kindlasti võtan endaga kaasa promti kirjutamise nippe. Mulle jäi mulje, et koolitusel oli palju inimesi, kes polnud AI-d kunagi kasutanud. Neile oli see väga kasulik koolitus ja said kindlasti julgust ning häid näpunäiteid juurde. Hästi mõnus vibe ja õhkkond oli. Koolitusele oli lihtne siseneda, kõik toimis ja tehnilisi viperusi ei olnud (mind need tihti häirivad koolituste juures).“

Keter, Euronics

“Mulle meeldis, et koolitaja tõi päriselt ka promtidest näiteid – kuidas suutis genereerida vastuse tasuta ja tasuline AI. Meeldis, et koolitaja on katsetanud neid erinevat pidi, mis annab endalegi lisamõtteid juurde. Väga sisukad näited minu jaoks.”

Kirstin, Apollo Grupp

“Minu jaoks oli väga silmiavardav see teema, kuna ei omanud varem kokkupuudet. Proovisin peale koolitust kohe AI-ga kuulutust koostada . Mulle meeldis, et koolitajana oli Keiu ettevalmistunud ning rääkis hästi selgelt ja ladusalt.”

Ave, Veho Baltics

“Koolitus oli lühike ja sisuline, ei olnud tühja juttu ning reaalsed näited–soovitused ning asjakohased.“

Kristi, Tervisekassa

Eelregistreerumine on avatud ja tähtaeg on 19. jaanuar 2024. 

Koolitus on tasuline ja soodushind ühele osalejale on 139.- eurot+km (registreerumisel kuni 04.01.2024)

Perioodil 05.01 kuni 19.01.2024 registreerunutele on osalemise maksumus 199.-+km.

Ootame veebikoolitusele osalema, kohtade arv on piiratud.  

Areng.ee ja koolitaja Keiu Kaitsa

 

PROGRAMM