KOOLITAJAD

Mihkel Raud

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, endine poliitik, ajakirjanik ja kirjanik.

2016 aastal avaldas Mihkel eluloolise eneseabi raamatu “Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda?”.

Mihkli läbitud enesearengu tee on muljetavaldav ja usume, et ta teab, kuidas eesmärke saavutada, unistusi ellu viia ja tegemistes paremini õnnestuda.

Peep Vain

Peep oli enesearengu koolituse maaletooja ja teerajaja. Tema ja tema poolt välja õpetatud koolitajate koolitustel on viimase kahekümne aasta jooksul osalenud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui välismaal. Tema koolitusfirmast Vain ja Partnerid kasvas 2010. aastal välja rahvusvaheliselt edukas tarkvarafirma Pipedrive. Peep on kahe eneseabi ja -arengu raamatu “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor.

Inga Lunge

Inga Lunge on eesti näitleja. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe lavakõne ja hääle tervishoiu alal.

Inga on öelnud oma koolitaja-tegemiste kohta järgmist: “Mul on hea meel kui minust on natukenegi kasu, et hajutada inimeste hirme avaliku esinemise ees”.

Raimo Ülavere

Raimo on koolitaja ja coach, kes aitab edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mis on ka teiste poolt teadvustatud.  Raimo on raamatu “Tagasi Mängu. Kuidas coaching aitab sul tugevama juhina platsile tulla. Võitma.”  autor, kes koolitanud tuhandeid inimesi.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru