KOOLITAJAD

Evelin Ilves

Olen tagasi Tartu Ülikooli Meditsiiniteaduste valdkonnas ja spetsialiseerun järgmise 4 aasta jooksul töötervishoiu ja keskkonnameditsiini eriarstiks. See on ala, mis tegeleb sellega, et töö, keskkond ja elustiil meid haigeks ei teeks. Lühidalt öeldes tervisega, mille olulised mõjutajad lisaks tööle ja suhetele on ka toit ja liikumine. Minu kaks suurt kirge. Tunnen, et minu varasemas elus tehtud otsused toetavad tänaseid valikuid. Olen käinud pöörasel ja põneval teel ja olen tuleviku suhtes rõõmsalt uudishimulik. Minu elu-ja töökogemus ettevõtjana, Eesti presidendi tegusa kaasana, mis päädis Maailma Terviseorganisatsiooni Euroopa osa (WHO Europe 52 countries) eestkõnelejaks nimetamisega mittenakkushaiguste alal, samuti riigi rahvusvahelise brändingu projekti juhtimine on olnud võrdselt suured väljakutsed, mis pakkusid hulgaliselt võimalust iseenda piiride kompamiseks ning väärt kogemuste omandamiseks. Ka töö reklaamiagentuuris Kontuur Leo Burnett, rahvusvahelise ärijuhtimise konsultatsiooniettevõttes Estonian Management International ning Eesti Päevalehe turundusdirektorina on olnud justkui ettevalmistus iseseisvaks ettevõtjaks kasvamisel. Enesekindlust on vorminud nii raamatute ja artiklite kirjutamine kui telesaadete juhtimine. Usun, et mul on teiega toredat ja huvitavat jagada.

Jaanus Kangur - koolitaja

Jaanus Kangur

Jaanus on religiooniantropoloog, kes on viimased kuusteist aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega. Inspiratsiooni ammutab ta erinevata kultuuride traditsioonidest ja kõige kaasaegsematest teadusavastustest.

Jaanuse koolituste ülesehituses ja läbiviimises lähtub ta samuti erinevate vormide ja viiside ühendamisest. Jaanuse koolitusi on tihti võrreldud stand-up komöödiatega, sest usub, et areng on seiklus.

Inga Lunge

Inga Lunge on eesti näitleja. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe lavakõne ja hääle tervishoiu alal.

Inga on öelnud oma koolitaja-tegemiste kohta järgmist: “Mul on hea meel kui minust on natukenegi kasu, et hajutada inimeste hirme avaliku esinemise ees”.

 

 

Tauri Tallermaa - koolitaja

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaa lõpetas 1992.a TTÜ majandusteaduskonna raamatupidamise ja majandusanalüüsi eriala.
Oma esimesed koolitaja kogemused sai ta juba mõned aastad hiljem töö kõrvalt raamatupidamise põhialuseid õpetama hakates. Erinevaid töökogemusi sai ta veel pangaduses, reklaamiagentuuris ja tootmisettevõttes.
2001.aastal kutsuti teda Kiirlugemiskooli kiirlugemise treeneriks. Aasta hiljem õnnestus aga kohtuda Londonis 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga ja sealt sündis idee hakata mälutreeninguid tegema.
Alates 2002.a sügisest on Tauri õpetanud inimestele, kuidas oma mälu efektiivselt kasutada.
Viimase viie aasta jooksul on Tauri oma mälutreeningute sees fookuse suunanud just tähelepanu ja keskendumise arendamisele.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru