ESINEJAD

Maret Maripuu

Maret Maripuu on Tööinspektsiooni peadirektor. Maret omab magistrikraadi nii õigusteaduses kui ka terviseteadustes. Ta on töötanud AS Eesti Statoilis klienditeenindajana, Eesti Reformierakonna kantselei juhatajana, olnud IX, X, XI, XII riigikogu liige, Tallinna Linnavolikogu esimees ja sotsiaalminister.

Maret armastab teatrit ja klassikalist muusikat.

Kadri Seeder

Kadri Seeder on Palgainfo Agentuuri juht ja analüütik, OÜ Tark tööandja juhatuse liige. Kadri on hariduselt sotsioloog (MA) ja tegelenud tööturu, töösuhete ja tasustamise temaatikaga üle kahekümne aasta. Palgainfo Agentuuris tegeleb ta töövaldkonna aktuaalsete teemade analüüsimisega, samuti tööandjate ja töötajate koolitamise ning nõustamisega.
Kadri korraldab kaks korda aastas suurt tööandjate ja töötajate tööturu- ja palgauuringut, samuti aitab ta läbi viia organisatsioonisiseseid uuringuid ja analüüse ning sisekoolitusi.

Rain Laane

Rain Laane on pikaaegne tippjuht, kellel on 25 aastane kaugtöö ja distantsilt meeskondade juhtimise kogemus.

Aule Kindsigo

Aule Kindsigo on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Täiendanud ennast erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal.
Töötanud pikki aastaid Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, viimased nendest Põhja Maksukeskuses juhataja ja Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja.
Viimased 7 aastat juhib omanimeliist konsultatsioonifirmat.
Aule on olnud esineja paljudel maksukoolitustel ja kursustel erinevate firmade ja kõrgkoolide (TTÜ, SKA, TMK) kutsel, samuti töötas aastatel 2009-2015 maksunduse lektorina Estonian Business School’is, kus ta valiti tudengite poolt parimaks erialaõppejõuks. On mitmete maksuõiguse artiklite autor.

Ragne Maasel

Ragne Maasel omab pika-ajalist turundaja tausta startuppides, kuid 2,5 aastat tagasi hakkas ta tegelema tööandja brändi ja organisatsioonikultuuri arendamisega LHVs.

Ragne huvi tulevikutöö vastu ja ka mõningane trots aegunud vaadeta vohamise vastu töö- ja juhtimiskultuuris annab talle jõudu ja uusi ideid anda panus LHV kui Eesti ühe atraktiivseima tööandja ja ägedaima organisatsiooni arengusse.

Ragne tööks LHVs on just inimeste emotsioonide juhtimine. Seda nii organisatsiooni sees kui ka väljas.

Kaugtöö konverentsil tutvustab Ragne mitmeid vaateid ja projekte, kuidas kaugtööga seotud tegevuste läbi LHVs inimesi üllatatake ja elevust tekitatakse.

Viktoria Tuulas

Viktoria Tuulas on magistrikraadiga jurist, endine Eesti peakonsul Peterburis, Viimsi Puhtaks ja garaažimüügi eestvedaja, Viimsi ettevõtlusnädala korraldaja, ühiskontori Taru omanik ning õigusbüroo Justice Legal partner. Viktoria on veendunud, et üheksast viieni kontoris viibimine on jäänud minevikku ning selle asemele on  tekkimas uurmoodi niiöelda “rebitud” tööstiil, kus on paindlikult kombineeritud nii töö- kui vaba aeg.

Erik Toom

Erik Toom on Trophy Games ApS (Taani) endine täiskohaga töötaja. Praegu jätkab Erik Trophy ApSis töötamist kaugtööna elades Eestis ning töötades kodulähedases coworking (koostöötamise) keskkonnas.

Saskia Kivi

Saskia Kivi on Elisa Eesti sotsiaalmeedia juht ja reisiv diginomaad. Ta on suur reisifänn ning tänaseni üle poole enda teenitud palkadest investeerinud reisimisse. Saskia jaoks on kaugtöö puhul kõige olulisem, et enda valitud töökeskkond võimaldab teha tööd suurema sisemise põlemisega.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru