ESINEJAD

Marek Mühlberg

Marek Mühlberg liitus KPMG-ga 2020. aasta alguses. Ta osaleb tehnoloogia, innovatsioonivõimekuse ja jätkusuutlikkuse valdkonna nõustamisprojektides. Täiendavalt on tema töö fookuses uued teenused ja tooted, alliansid ning kasvuettevõtted.

Enne KPMG-ga liitumist aitas Marek Tallinna Ülikoolis äriteenuste üksusel üles ehitada ning suurendada organisatsiooni innovatsioonivõimekust. Samuti on ta juhtinud Tallinna Teaduspark Tehnopolis Startup Inkubaatorit ja 30+ tehnoloogiaettevõttest koosnevat portfelli.

Marek on spetsialiseerunud innovatsioonisuutlikkuse arendamisele (sh strateegilised partnerlused, teenuste ja toodete kujundamine, käivitusprogrammid ning ürituste formaadid, koolitused, huvirühmade suhted ja strateegia). Marekil on töökogemus erinevates majandusharudes ja – sektorites: meedia, tehnoloogia, haridus ja teadus ning jätkusuutlikkus.

Kadri Seeder

Kadri Seeder on Palgainfo Agentuuri juht ja analüütik, OÜ Tark tööandja juhatuse liige. Kadri on hariduselt sotsioloog (MA) ja tegelenud tööturu, töösuhete ja tasustamise temaatikaga üle kahekümne aasta. Palgainfo Agentuuris tegeleb ta töövaldkonna aktuaalsete teemade analüüsimisega, samuti tööandjate ja töötajate koolitamise ning nõustamisega.
Kadri korraldab kaks korda aastas suurt tööandjate ja töötajate tööturu- ja palgauuringut, samuti aitab ta läbi viia organisatsioonisiseseid uuringuid ja analüüse ning sisekoolitusi.

Evelyn Liivamägi

Evelyn Liivamägi. Maksu- ja Tolliamet, maksude osakonna juhataja

Evelyn Liivamägi tegeleb maksudega alates 2004. aastast. Ta alustas otseste maksudega ja 2011. aastal Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhiks liikudes laienes tegevusvaldkond ka kaudsetele maksudele ja aktsiisidele. Tänane töövaldkond on väga lai, alustades maksumaksjate nõustamisest, koolitamisest, seadusloome tõlgendamisest ja täiendamisest kuni maksude maksmiseks vajalike tehniliste lahenduste juurutamiseni. Evelyn Liivamägi on  oma valdkonnas meedias kõneisik, osaleb mitmes EL tasandi töögrupis ja on esinenud aastaid oma valdkonna seminaridel ja konverentsidel.

Janika Valliste

Janika Valliste on lõpetanud EBS ettevõtluse- ja ärijuhtimise eriala ning täiendanud enda teadmisi EBS Personalijuhtide arenguprogrammis ja Tallinna Ülikooli avatud õppes organisatsiooni käitumise erialal.

Personalitöö erinevate valdkondadega on Janika tegelenud ligi 20 aastat, neist personalijuhina üle poole oma karjäärist.  Coop Panga personalijuhina töötab Janika panga loomisest alates mistõttu on kõik pangas toimuv ja inimestesse puutuv talle väga südamelähedane.

Igapäevases töös tegeleb Janika peamiselt värbamise-ja valiku, arendus-ja koolitustegevuste, tasustamise, tööõiguse, juhtide ja töötajate nõustamise, motivatsiooni ja Tööandja brändinguga.

Thea Rohtla

Thea Rohtla on pikaajalise kogemusega tööõiguse jurist, Rohtla Law Office OÜ omanik ja endine tööõigusbüroo Labour Consulting OÜ tegevdirektor/ jurist. Thea on omandanud juristi hariduse Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Pikka aega juhtis Thea Tallinna ja Harjumaa ühte töövaidluskomisjonidest. Thea Rohtla on paljude tööõigusalaste artiklite ja väljaannete autor ning hinnatud lektor tööõiguse alal.

Tiina Drui

Tiina Drui, Eesti Energia töötajakogemuse direktor.
Tiina Drui on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli kultuuriteaduskonna režii erialal ja õppinud EBS magistriõppes rahvusvahelist ärijuhtimist. Tiina on täiendanud end Nevada Ülikooli tippjuhtide arenguprogrammis. Tiina on olnud tippjuht, koolitaja ja konsultant Olympic Entertainment Group-is, Mothercare Balticumi s, Nordic Hotel Forumis ja koolitusfirmas Vain & Partnerid. Hetkel on Tiina Eesti Energia töötajakogemuse direktor.

Sirli Seliov

Sirli Seliov on Tele2 Eesti AS Chief Happiness Officer ehk vastutav klienditeeninduse ja personali valdkonna eest. Tele2 me arvame, et kui hoolitsed oma töötajate eest, siis nemad hoolitsevad rõõmuga, siis ka meie klientide eest ehk kõik algab sellest, kui heas toonuses me ise töötajatena oleme. Tele2s töötanud rõõmuga nüüdseks üle kaheksa aasta. Juhina töötanud veel ka Eesti Post AS, kokku juhtimiskogemust üle 14 aasta.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru