Korraldame erilise konverentsi, mis aitab inimeste käitumist paremini mõista ning pingeolukordadega toimetulekuks häid lahendusi leida.

Mille poolest see konverents on eriline?

Kui tavapäraselt kuulete konverentsi- või koolituspäevadel ainult lahendusi ja kogemuslugusid, kuidas vaimse ja kehalise seisundi parandamisega ning pingetega toime tulla, siis sellel konverentsil leiate kasulikke ja uutmoodi teadmisi, millised võivad olla pingete tekkimise põhjused. On hästi öeldud: “Kui juurt välja ei tõmba, jääbki umbrohi tagasi kasvama”.

See konverents on nagu vaimsete pingete juurpõhjuste analüüsi läbiviimine, et paremini mõista enda ja teiste käitumise ning reageerimise algpõhjuseid.

Kutsume Teid 03. juunil konverentsile, kus saate lihtsa ja selge ülevaate sellest, kuidas inimene toimib, miks ta reageerib nagu ta reageerib, miks käitub nagu käitub ning mida teha inimese teadlikuks toetamiseks.

Konverentsil leiame vastuseid järgmistele küsimustele:

  • Kuidas teadvustada inimeste pingete tegelikke juurpõhjuseid?
  • Kuidas näha suuremat ja sügavamat pilti inimese baasvajaduste täitmise tähtsusest igapäeva tööelus?
  • Kuidas paremini mõista inimese käitumise ja reageerimise algpõhjuseid ja mustreid?
  • Kuidas aru saada, kui tiimis toimuvad täiskasvanute vahelised “mängud” ja kuidas see igapäevast tööelu mõjutab?

Konverentsile on oodatud tiimide juhid, personalijuhid ja -spetsialistid, terapeudid, coachid, töökeskkonnaspetsialistid, kõik inimesed, kes soovivad teadlikumalt toime tulla ettetulevate pingeolukordadega

Ootame osalema
Areng.ee tiim

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru