Skip to main content

KOOLITAJA

Maarit Vabrit-Raadla

Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väike-ettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh. 6 aastat ABB-s).

Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid strateegilise juhtimise, organisatsiooni arengu, personalijuhtimise ja digitaliseerimise teemadel. 

Töötades erinevate teemade ning projektidega mitmetes ettevõtetes ja organisatsioonides, on ta kokku puutunud juhtimise, tulemusjuhtimise ja töötajakogemuse teemadega väga mitmel tasandil, sh. koostanud arenguprogramme juhtidele ja tippspetsialistidele, viinud läbi juhtmise- ja personalitöö konsultatsioone ning auditeid, analüüsinud tulemusjuhtimise mudeleid jpm.

Lisaks erinevatele projektidele on Maarit pidanud tulemusjuhtimise ja protsesside tõhustamise loenguid Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe tudengitele ning rääkinud digitaliseerimise teemadel Tallinna Majanduskoolis õppijatele.

Tarkvaraettevõte SinuLab.com, mille arendusjuht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja soorituse parendamiseks.

Ta on Tehnopoli startup’ide mentor, EASi kasvuettevõtja programmi mentor ning Peresõbraliku Tööandja märgise konsultant/assessor.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru