KOOLITAJAD

Katrin Alujev

Katrin Alujev on olnud Estraveli personali- ja kvaliteedi direktor. Enne seda töötas Katrin 9 aastat TNT-s personali- ja  kvaliteedijuhina, ajal mil TNT valiti Euroopa parimaks tööandjaks. Katrin on Eesti Kvaliteediühingu liige ning alates 1999. aastast kuulub ta Eesti mainekamasse personalitöö arendamise ühingusse PARE. Katrin on üks väljapaistvamaid arenguvestluste protsesside väljatöötamise ning läbiviimise koolitajaid Eestis.

Ruti Einpalu

Ruti Einpalu on rahvusvahelise akrediteeringuga (International Coach Federation Associate Certified Coach (ACC)) akrediteering.coach. Ta on üle kümne aasta läbi viinud juhtide arenguprogramme ja koolitusi. Ta on töötanud tippjuhina Hansapangas, juhtinud Draamateatrit, üles ehitanud Arvo Pärdi Keskuse ja käivitanud Arvamusfestivali. Ruti on nelja lapse ema. Tagasiside andmine ja saamine on üks Ruti lemmikteemasid. Loe lisaks Ruti blogi https://rutieinpalu.com/artiklid/

Ave Kareda

Ave Kareda

Ave Kareda on pika rahvusvahelise personalijuhtimise kogemusega koolitaja. Täna koordineerib Ave personaliarendusprojekte Maanteeametis, kus tema vastutusalas on lisaks ka juhtide koolitus ja tööandjaturundustemaatika. 10 aastat on Ave juhtivõppejõuna vedanud EBS Juhtimiskoolituskeskuses personalijuhtimise arenguprogrammi, kus on teadmisi omandanud hulgaliselt erinevate era- ja avaliku sektori ettevõtete ja asutuste personalijuhte ja -spetsialiste, aga ka erinevate valdkondade eestvõtjaid.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru