KOOLITAJAD

Katrin Alujev

Katrin Alujev on olnud Estraveli personali- ja kvaliteedi direktor. Enne seda töötas Katrin 9 aastat TNT-s personali- ja  kvaliteedijuhina, ajal mil TNT valiti Euroopa parimaks tööandjaks. Katrin on Eesti Kvaliteediühingu liige ning alates 1999. aastast kuulub ta Eesti mainekamasse personalitöö arendamise ühingusse PARE. Katrin on üks väljapaistvamaid arenguvestluste protsesside väljatöötamise ning läbiviimise koolitajaid Eestis.

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste on hariduselt psühholoog. Sirje töö koolitajana ja personalibüroo juhina on aastaid olnud seotud töötajate leidmise või omavahelise suhtlemisega. Sirje omab riiklikku suhtlemistreeneri kutset, samuti õigust viia läbi DiSC käitumismudeli koolitusi ja teste. Sirje Tammiste on ka Personali Arendamise Ühingu liige ja Suhtlemistreenerite Ühingu asutajaliige.

Ave Kareda

Ave Kareda

Ave Kareda on pika rahvusvahelise personalijuhtimise kogemusega koolitaja. Täna koordineerib Ave personaliarendusprojekte Maanteeametis, kus tema vastutusalas on lisaks ka juhtide koolitus ja tööandjaturundustemaatika. 10 aastat on Ave juhtivõppejõuna vedanud EBS Juhtimiskoolituskeskuses personalijuhtimise arenguprogrammi, kus on teadmisi omandanud hulgaliselt erinevate era- ja avaliku sektori ettevõtete ja asutuste personalijuhte ja -spetsialiste, aga ka erinevate valdkondade eestvõtjaid.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru