PROGRAMM

10.00 KOOLITUSPÄEVA ALGUS

10.00-12.15 I SESSIOONI TEEMAD

Sissejuhatus koolitusse – saame tuttavaks. Aja- ja projektide juhtimine läbi tehnoloogiliste rakenduste. Kuidas juhtida enda ja teiste aega ning delegeerida ülesandeid ja projekte lihtsalt ning kiirelt. Kuidas vabaneda tohutust Exceli ja Wordi failidest. Kuidas e-postis olevat liiklust suunata produktiivsust tõstvatesse programmidesse. Kuidas ajajuhtimine on otseselt seotud delegeerimisega. Õigete tööriistade leidmine on aeganõudev, aga nende oskuslik kasutamine lihtne ja tulemuslik. Tehnoloogiliste tööriistade klaster. Mida iseloomustab projekti.

Toggl – Mõõda projekte ja saad teha järeldusi iga projekti või tiimiliikme produktiivsusest. Praktika onlines (30 minutit).

Monday – Projektide- ja tiimide juhtimine ning haldamine. Praktika onlines (40 minutit).

Lõuna 12.15-13.00

13.00-14.30 II SESSIOONI TEEMAD

Millised võimalusi pakub Wrike ja Evernote. Kuidas paindlikul juhtida ressursse ning hoida pidevalt projektil fookus. Milliseid ülevaateid ja võimalusi annab Wrike. Evernote nii era- kui äriasjade digitaalne hoiukapp. Võimas tööriist erineva info arhiveerimiseks, jagamiseks ja delegeerimiseks.

Wrike– projektide- ja tiimide juhtimine ning haldamine. Praktika onlines (40 minutit).

Evernote – ülesannete planeerimine ja juhtimine. Informatsiooni hoidmine ühes kohas. Platvorm kus hoiustatud süsteemselt informatsiooni. Sinu digiarhiiv arvutis, tahvlis, mobiilis.
Praktika onlines (30 minutit).

14.30-14.45 PAUS 

14.45-16.15 III SESSIOONI TEEMAD

Kui Asana, Monday ja Wrike on ühe funktsionaalsusega tööriistad, siis Slack on digitaalne tööruum, mis võimaldab Teie organisatsiooni inimestel koondada kokku tööalase kommunikatsiooni ühele platvormile. Slack – tohutult võimalusi ja kõik selleks, et teie tiim oleks senisest veelgi efektiivsem. Kaasa projektidesse ja vestlustesse koostööpartnereid või kliente, oluline et kõik oleks ühes inforuumis ning sisemises ja välimises kommunikatsioonis ei lähe edaspidi enam midagi kaduma.

Asana – projektide- ja tiimide juhtimine ning haldamine. Praktika onlines (30 minutit).
Kuidas tööalaselt live´s töökaaslaste ja klientidega suhelda?

Slack – halda tööalast suhtlust ja projekte ühes programmis. Facebooki Messenger Viber jms kanalid jäägu sõpradega suhtlemiseks. Praktika onlines (30 minutit).

Millist kasu annavad sulle aja kokkuhoiul need programmid – Pocket, Feeder?

Koolituse kokkuvõte! Küsimused! (10 minutit)

16.15 KOOLITUSPÄEVA LÕPP

KOOLITUSEL KASUTATAVAD MEETODID:

Praktikalised harjutused

Individuaalsed harjutused

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru